پهپاد رژیم صهیونیستی در منطقه النبطیه لبنان سقوط کرد
پهپاد رژیم صهیونیستی در منطقه النبطیه لبنان سقوط کرد

پهپاد نیوز- رسانه های لبنانی امروز (پنج شنبه) از ساقط شدن یک پهپاد رژیم صهیونیستی در منطقه "النبطیه" در جنوب لبنان خبر دادند اما سخنگوی ارتش اسرائیل مدعی شد این پهپاد آسیبی ندیده است.

رسانه های لبنانی امروز (پنج شنبه) از ساقط شدن یک پهپاد رژیم صهیونیستی در منطقه “النبطیه” در جنوب لبنان خبر دادند اما سخنگوی ارتش اسرائیل مدعی شد این پهپاد آسیبی ندیده است.

شبکه الجزیره نیز در این باره گزارش داد که حزب الله روز پنج شنبه یک موشک به سمت پهپاد اسرائیلی که در حال پرواز در مناطق جنوبی لبنان بوده شلیک کرد.

«افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم در توئیتی خاطرنشان کرد که لحظاتی قبل یک پهپاد اسرائیلی در آسمان لبنان با آتش پدافند مواجه شد اما این عملیات ناموفق بود و پهپاد آسیب ندیده و سالم است.

فعالان شبکه های اجتماعی در لبنان نیز در حال منتشر کردن ویدئویی هستند که لحظه سقوط این پهپاد و نمایان شدن دود آتش در منطقه النبطیه را در جنوب لبنان نشان می دهد.

خبرگزاری ملی لبنان هم گزارش داد که حوالی ساعت دو و ده دقیقه بعدازظهر به وقت محلی صدای یک انفجار در منطقه النبطیه به گوش رسیده که علت آن همچنان نامعلوم است.

این خبرگزاری افزود: صدای این انفجار با پرواز یک پهپاد جاسوسی اسرائیل بر آسمان لبنان همزمان بوده است.

رسانه ها چهارشنبه هفته گذشته نیز از سقوط یک پهپاد رژیم صهیونیستی در طی عملیات ارتش اسرائیل برای حفاظت از مرزها در نزدیکی لبنان خبر دادند.

از سویی دیگر منابع لبنانی تاکید دارند که پهپاد بعد از تجاوز به مرزهای لبنان توسط حزب الله ساقط شده است.

دو پهپاد دیگر رژیم صهیونیستی در ۱۸ شهریور به منظور انجام عملیات خرابکارانه وارد فضای بیروت پایتخت لبنان شدند که این پهپادها توسط نیروهای حزب الله ساقط شدند.

  • منبع خبر : ایرنا