برگزاری لیگ قهرمانی پهپادها با نمایش پهپادهای خیابانی
برگزاری لیگ قهرمانی پهپادها با نمایش پهپادهای خیابانی

پهپاد نیوز- لیگ مسابقه ای پهپادها در سال ۲۰۱۹ موسوم به آلیانز از فردا ۱۱ آگوست آغاز خواهد شد و در جریان آن ۶۰۰ پهپاد در رشته های مختلف با یکدیگر مسابقه می دهند.

لیگ مسابقه ای پهپادها در سال ۲۰۱۹ موسوم به آلیانز از فردا ۱۱ آگوست آغاز خواهد شد و در جریان آن ۶۰۰ پهپاد در رشته های مختلف با یکدیگر مسابقه می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، در جریان برگزاری این لیگ و برای اولین بار بخشی موسوم به مسابقه پهپادهای خیابانی در نظر گرفته شده و پهپادهای حرفه ای شهری و کوچک طی آن با هم مسابقه می دهند.

هدف از برگزاری رقابت جدید میان پهپادهای خیابانی بررسی استحکام، سرعت و عملکرد پهپادهای کوچکی عنوان شده که برای حرکت در محیط های بسته شهری و نیز کوچه ها و خیابان ها طراحی می شوند.

یکی از پهپادهایی که قرار است در این رشته شرکت کند، DRL Racer۴ Street FPV نام دارد که مجهز به باتری ۲۲۰۰ میلی امپری، موتورهای ۱۲۵۰ کیلوواتی و چهار بازو است که بر روی آنها پره هایی با سه تیغه نصب می شود.

سر و صدای اندک، بدنه سبک از جنس پلی کربنات، نصب صد چراغ ال ای دی برای مشاهده سریع، طراحی ماژولار که تعمیر این پهپاد را در ۱۵ دقیقه ممکن می کند، از جمله مزایای پهپاد یادشده محسوب می شود.

  • منبع خبر : مهر